Přebor Pardubického kraje 2006
O nás
Akce 2003
Aircombat
Naše letiště
Naše modely
Album
kroužek
Co se dělo
Odkazy


Přebor leteckých modelářů - žáků Pardubického kraje 2006

Dne 13. 5. 2006 se na letišti Aeroklubu Ústí nad Orlicí odlétal Přebor leteckých modelářů žáků Pardubického kraje. Pořádání letošního ročníku se s úspěchem zhostil Ústecký letecko-modelářský klub JUNIOR KLUB. Vedení soutěže vzal na svá bedra její ředitel Petr Vašina. Soutěž proběhla za hezkého polojasného počasí a slabého větru. Zúčastnili se závodníci z celého Pardubického kraje. V kategorii házedel létalo 20 závodníků, v kategorii P30 9 závodníků, v kategorii A3 12 závodníků, v kategorii F1H 13 závodníků a v kategorii F1A jen 3 závodníci.
Za Žamberk soutěžili žáci z modelářského kroužku Domu dětí a mládeže Animo. Zúčastnili se: Jiří Suchodol (kat. H), Zdeněk Štěpánek (H), Petr Zámečník (H, P30, A3), Vojta Potoček (H), Tomáš Krejsa (H, P30), Tomáš Bajt (H).
Na celorepublikové kolo se nominovali: Ondřej Rolenc (Pardubice), Milan Novák (Ústí n/O), Daniel Svoboda (Ústí n/O), Ondřej Svatoň (L. Bohd.), Veronika Chaloupková (Choceň), Kateřina Chaloupková (Choceň), Jan Snítil (Ústí n/O), Radek Štantejský (Ústí n/O) a jako náhradník David John (L. Bohd.). Především díky dobré organizaci a vedení proběhla soutěž v přátelském duchu a podle pravidel fair play.
    počet přístupů:
kódování: ISO-8859-2
e-mail: orlik_zamberkcentrum.cz
webmaster: mirek_stepancentrum.cz
Na hlavní stránku
poslední aktualizace této stránky: 2. 6. 2006